Szkolny Klub KLECINKA rozpoczął swoje działanie w listopadzie 2017 roku w ramach edukacji regionalnej. W swoich szeregach skupia uczniów z klas IV, którzy stawiają sobie za cel kształtowanie świadomości patriotycznej do małej ojczyzny oraz uaktywnienie społeczności szkolnej w działaniach promującej szkołę.
Spotkania zespołu uczniów należącego do klubu odbywają co drugą środę w godzinach od 7:15 do 7:45 w s. 56 oraz w innym czasie wcześniej ustalonym. Opiekunem klubu jest p. Bogusława Przewłoka,

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY ALBUS 2018

Zapraszamy uczniów klas VII do konkursu fizycznego, który odbędzie się 10 maja 2018.

Szczegóły w załączniku.

Zapraszam

Katarzyna Konik.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Kwiaty wiosenne” .

Termin składania prac do 11.05.2018 r.

kieruje się mottem Jana Pawła II:

„Człowiek jest wielkim

nie przez to co posiada,

lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Opiekunem SKW jest p. Katarzyna Winiarska

bullet ball chrome Akcje charytatywne