Szkolny Klub KLECINKA rozpoczął swoje działanie w listopadzie 2017 roku w ramach edukacji regionalnej. W swoich szeregach skupia uczniów z klas IV, którzy stawiają sobie za cel kształtowanie świadomości patriotycznej do małej ojczyzny oraz uaktywnienie społeczności szkolnej w działaniach promującej szkołę.
Spotkania zespołu uczniów należącego do klubu odbywają co drugą środę w godzinach od 7:15 do 7:45 w s. 56 oraz w innym czasie wcześniej ustalonym. Opiekunem klubu jest p. Bogusława Przewłoka,

Miło nam poinformować, że w Szkolnym Konkurie Recytatorskim MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA wśród uczniów klas IV - VII  miejsca zdobyły uczennice:

I miejsce Zofia Kubów z kl. 4c

II miejsce Oliwia Dudek z kl. 5c

III miejsce Julia Jabłońska z kl. 5c i Wiktoria Bach z kl. 5b

W. Bach-Sworowska, A. Raszewska-Bujacz, K. Tarczyńska

View the embedded image gallery online at:
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Kwiaty wiosenne” .

Termin składania prac do 11.05.2018 r.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY ALBUS 2018

Zapraszamy uczniów klas VII do konkursu fizycznego, który odbędzie się 10 maja 2018.

Szczegóły w załączniku.

Zapraszam