×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sp42/domains/sp42.wroclaw.pl/public_html/images/fotki/pd_zwierzat
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotki/pd_zwierzat

Październik to Miesiąc Ochrony Zwierząt w naszej szkole. Klasy I-III wzięły udział w Akcji – Pomagamy Zwierzętom w Schronisku. Przez cały miesiąc klasy zbierały karmę, kocyki, materace dla zwierząt. Największą aktywnością wykazała się klasa IID. Dzieci z tej klasy przyniosły naprawdę pokaźną ilość darów dla zwierząt. Organizatorzy akcji kl. tj. kl. IIIA i IID zawiozły te dary do schroniska i tam wzięły udział w pogadance, którą poprowadziła pani ze schroniska. Wizyta w schronisku zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie!

{gallery}fotki/pd_zwierzat{/gallery}