bullet ball chrome Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020

Podręcznik do religii dla klasy I SP: Żyjemy w Bożym świecie. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Podręcznik do religii dla klasy II SP: Idziemy do Jezusa.  Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Podręcznik do religii dla klasy III SP: bez zmian. Zostaje Wydawnictwo Świętego Wojciecha.

Podręcznik do religii dla klasy IV SP: Miejsca pełne Bogactw.  Wydawnictwo JEDNOŚĆ + zeszyt ćwiczeń.

Podręcznik do religii dla klasy V SP: Spotkania ubogacające.  Wydawnictwo JEDNOŚĆ + zeszyt ćwiczeń.

Podręcznik do religii dla klasy VI SP: bez zmian.  Zostaje Wydawnictwo Świętego Wojciecha.

Podręcznik do religii dla klasy VII SP: Błogosławieni, którzy szukają Jezusa.  Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Podręcznik do religii dla klasy VIII SP: Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

bullet ball chrome GODZINY  PRACY  BIBLIOTEKI  SZKOLNEJ

PONIEDZIAŁEK  7:45 – 14:45
 WTOREK  7:45 – 14:45
 ŚRODA   7:45 – 14:45