logotypy 1

mikołajki

Drodzy Uczniowie i Drogie Uczennice,

W poprzednim roku szkolnym dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z tworzenia własnej książki obrazowej. Działaliśmy twórczo i kreatywnie.

Teraz wszystkim sympatykom Słowobrazu chciałabym zaproponować nową odsłonę warsztatów. Swoją uwagę skupimy wokół książki artystycznej. 8 grudnia odbędzie się wyjście do Akademii Sztuk Pięknych. Dowiemy się, na czym polega tworzenie książki artystycznej, a następnie weźmiemy udział w warsztatach prowadzonych przez dr Annę Juchnowicz oraz innych wykładowców. Warsztaty są bezpłatne, materiały zapewnia uczelnia. Być może uda się także wziąć udział w wernisażu wystawy prac studenckich.

Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia są skierowane do uczniów klas 4-8. Zainteresowani powinni zapisać się na warsztaty do 25 listopada (piątek), wysyłając do mnie wiadomość za pomocą Librusa. Warunkiem wzięcia udziału w wycieczce jest zgoda Rodziców/opiekunów prawnych. Szczegóły dotyczące wyjścia skieruję do zapisanych uczniów i ich Rodziców.

Pozdrawiam serdecznie

Karolina Tarczyńska

bullet ball chrome Film o szkole :)

Bierzemy udział w programie Relnie Odpowiedzialni