Laboratoria Przyszlosci SP 42 RSPO 56279

 

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu  zainteresowań.
Celem inicjatywy jest budowanie wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka), dzięki którym uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywanie w ten sposób praktycznych umiejętności.

 

bullet ball chrome Zakupiony sprzęt w 2021

bullet ball chrome Zakupiony sprzęt w 2022

 

bullet ball chrome Wykorzystanie sprzętu z Labolatorium przyszłości tj. okularów classvr na lekcji informatyki.

bullet ball chrome Wykorzystanie sprzętu z Labolatorium przyszłości na lekcji techniki

 

bullet ball chrome Gogle klas VR na zajęciach przedmiotowych

bullet ball chrome Gogle VR oculus quest 2

bullet ball chrome Klocki fisher technik, robotic&conding oraz budowa Robota ultimate 2.0