Aby zalogować się do MS Team należy posiadać login oraz hasło.

Login to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hasło przesyłane jest przez wychowawcę do rodzica, za pomocą aplikacji Librus. 

 

W sytuacji, kiedy użytkownik zapomni jakie ma hasło, należy skontaktować się z administratorem systemu Ms Teams poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w oknie wprowadzania hasła należy kliknąc w link "Nie pamiętam hasła".

 

Tyle razy ile przesyłane będą prośby o wygenerowanie nowego hasła, tyle razy to hasło zostanie wygenerowane na nowo !

Proszę więc informację o wygenerowaniu nowego hasła wysłać tylko RAZ !

 

bullet ball chrome Logowanie do Ms Teams

bullet ball chrome Logowanie do Ms Outlook

bullet ball chrome Najlepszym rozwiązaniem do pracy w systemie, jest zainstalowanie aplikacji Ms Teams na komputerze lub urządzeniach mobilnych - LINK

 

bullet ball chrome Za przeszkadzanie na lekcjach on-line przewidziano następujące kary:[gov.pl]

Najnowsza Tarcza antykryzysowa wprowadza do Kodeksu wykroczeń surowe kary za zakłócanie przez hejterów zdalnych lekcji, prowadzonych przez szkoły w czasie epidemii koronawirusa. To odpowiedź na liczne przypadki ataków internetowych trolli, którzy przejmowali transmisje on-line, obrażali uczniów i nauczycieli, wyświetlali materiały pornograficzne. Ministerstwo Sprawiedliwości chroni nauczycieli i uczniów przed takimi działaniami. Za włamania na e-lekcje i inne transmisje w sieci grozić będzie kara ograniczenia wolności lub co najmniej 1000 zł grzywny.

Kara będzie surowsza, jeśli sprawca użyje obelżywych słów albo w inny sposób dopuści się nieobyczajnego wybryku. W takiej sytuacji będzie mu grozić do 30 dni aresztu, ograniczenie wolności do roku lub co najmniej 3000 zł grzywny. Maksymalna wysokość grzywny w obu rodzajach przestępstw wyniesie 5000 zł.