OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

MENU [23.05 do 27.05.2022]

GRAFIK OBIADOWY

Rodzice dzieci, które mają nadpłatę za niespożyte obiady, a nie będą już korzystały z wyżywienia w stołówce szkolnej proszeni są o wysłanie prośby o zwrot pieniędzy (WZÓR) na maila intendentki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Informujemy, że od 01.06.2022 koszt jednego obiadu wynosi 6,00 zł za dziecko.

bullet ball chrome Szkoła Podstawowa nr 42 we Wrocławiu informuje, że chęć korzystania z obiadów należy zgłosić poprzez wypełnienie deklaracji obiadowej (WZÓR).

Wypełnioną deklarację należy zeskanować i wysłać mailem na adres Agata.Jedrasik@wroclawskaedukacja.pl, a następnie uiścić opłatę.

O całkowitej rezygnacji z obiadów rodzic zobowiązany jest poinformować intendenta najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym uczeń przestanie korzystać ze stołówki szkolnej.

bullet ball chrome Odpłatność za obiady wnoszona jest z góry do 28 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy szkoły:

PKO BP 52 1020 5226 0000 6002 0416 2285

w treści należy podać:

klasę, imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc za jaki jest robiona wpłata. W przypadku niepełnego abonamentu dodatkowo proszę wskazać wybrane dni tygodnia.

Wpłaty gotówkowe nie są przyjmowane.

Prosimy o wpłacanie wyliczonych przez intendentkę kwot tylko na bieżący miesiąc (nie wpłacamy na miesiące kolejne !!!), żeby zapobiec niepotrzebnym nadpłatom !

bullet ball chrome Kwoty jakie należy wpłacać za poszczególne miesiące.

Kwota za obiady w CZERWCU wynosi: 90,00 zł.

Klasy - 5A, 5B i 6A - 85,50 zł.

Klasy - 7C - 72,00 zł.

Płatność do 28 maja.

W przypadku planowanej nieobecności w szkole należy zgłosić ten fakt intendentce mailowo,  telefonicznie lub osobiście przynajmniej 1 dzień wcześniej, a w przypadku nieplanowanej do godz. 9:00 danego dnia.

Prośbę o zwrot kosztów za niewykorzystany obiad (WZÓR) wysyłamy na maila intendentki.

Tel. 071-798-68-82 wew. 113 lub mailowo: Agata.Jedrasik@wroclawskaedukacja.pl

Uwaga! Posiłki nieodwołane u intendentki przepadają!

Odpisy nie są robione na podstawie nieobecności w dzienniku!