Szkoła Podstawowa nr 42 we Wrocławiu • Obiady

OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

MENU [15.10 do 18.10.2024]

GRAFIK OBIADOWY

W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie deklaracji korzystania z wyżywienia w stołówce szkolnej.

Informujemy, że od 01.06.2022 koszt jednego obiadu wynosi 6,00 zł za dziecko.

Szkoła Podstawowa nr 42 we Wrocławiu informuje, że chęć korzystania z obiadów należy zgłosić poprzez wypełnienie deklaracji obiadowej (WZÓR).

Wypełnioną deklarację należy zeskanować i wysłać mailem na adres  Intendent@sp42.wroclaw.pl, a następnie uiścić opłatę.

O całkowitej rezygnacji z obiadów rodzic zobowiązany jest poinformować intendenta najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym uczeń przestanie korzystać ze stołówki szkolnej.

Odpłatność za obiady wnoszona jest z góry do 28 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy szkoły:

w treści należy podać:

klasę, imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc za jaki jest robiona wpłata. W przypadku niepełnego abonamentu dodatkowo proszę wskazać wybrane dni tygodnia.

Wpłaty gotówkowe nie są przyjmowane.

Prosimy o wpłacanie wyliczonych przez intendentkę kwot tylko na bieżący miesiąc (nie wpłacamy na miesiące kolejne !!!), żeby zapobiec niepotrzebnym nadpłatom !

Kwoty jakie należy wpłacać za poszczególne miesiące.

Kwota za obiady w PAŹDZIERNIKU wynosi: 132,00 zł

kl. 8c - 126,00 zł.

Płatność należy dokonać do 28 września.

Kwota za obiady we WRZEŚNIU wynosi: 96,00 zł.

Płatność należy dokonać do 4 września.

Obiady wydawane będą od 9 września.

Warunkiem wydania dziecku obiadu jest dostarczenie wypełnionej deklaracji oraz uiszczenie opłaty w terminie.

Odwołanie obiadu (odpis) jest możliwe z wyprzedzeniem najpóźniej tego dnia, kiedy dziecko nie przyjdzie do szkoły, do godziny 9. Rezygnację z obiadów składamy u intendentki mailowo lub poprzez librusa.

O całkowitej rezygnacji z obiadów rodzic zobowiązany jest poinformować intendentkę najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc rezygnacji.

W przypadku całkowitej rezygnacji prośbę o zwrot kosztów za niewykorzystane obiady (WZÓR) wysyłamy na maila intendentki.

Tel. 071-798-68-82 wew. 113 lub mailowo: Intendent@sp42.wroclaw.pl

Uwaga! Posiłki nieodwołane u intendentki przepadają!

Odpisy nie są robione na podstawie nieobecności w dzienniku!

Youtube BIP

MsTEAMS RODO Plan lekcji Darowizny Zarządzenia Librus Synergia