bullet ball chrome Punkty szczepień

bullet ball chrome Oferta szczepień przeciw COVID-19 dla uczniów.

bullet ball chrome WROCŁAW BEZ BARIER – POTRAFIĘ POMÓC

Szanowni Państwo,
zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie dzieciom, rodzicom, nauczycielom i innym pracownikom placówki zaproszenia na niesamowite muzyczne wydarzenie, które w najbliższy piątek, 10 września, o godzinie 17.30, odbędzie się na wrocławskim Rynku (okolice pomnika Aleksandra Fredry): „WROCŁAW BEZ BARIER – POTRAFIĘ POMÓC”.

Wydarzenie będzie niespodzianką dla wrocławian oraz turystów, dlatego nie chcemy zdradzać szczegółów. Możemy jednak ujawnić, że będziemy czekać w rynku:
- z fantastyczną orkiestrą i chórem
- z wrocławskimi krasnalami
- z pełnymi pozytywnej energii wolontariuszami Fundacji „Potrafię Pomóc”.
Wydarzeniu z góry będzie się przyglądał uśmiechnięty Bartłomiej „Skrzynia” Skrzyński.
Żeby nic nie stracić, na miejscu warto być punktualnie!

W imieniu Fundacji „Potrafię Pomóc” i Miasta Wrocław zapraszamy do udziału w organizowanym po raz pierwszy, niesamowitym wydarzeniu muzycznym w samym sercu Wrocławia!

Chcesz usłyszeć, jak brzmi „WROCŁAW BEZ BARIER”? 10 września o godzinie 17.30 przyjdź na wrocławski Rynek (okolice pomnika Aleksandra Fredry). Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i przekonaj się, co się będzie działo! To wydarzenie integracyjne – osoby z niepełnosprawnościami będą szczególnie mile widziane. Stań się częścią Wrocławia bez barier!

Na miejscu będą m.in.:

- fantastyczna orkiestra i chór

- wrocławskie krasnale

- pełni pozytywnej energii wolontariusze Fundacji „Potrafię Pomóc”.

Będzie:

- muzycznie

- integracyjnie

- bardzo wrocławsko

- radośnie

- wspominkowo

- i przede wszystkim - bez barier.

Więcej informacji na: WWW.

Organizatorzy wydarzenia: Fundacja „Potrafię Pomóc”, Wrocław Miasto Spotkań, biuro „Wrocław bez Barier”.

Wydarzeniu partnerują: Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), TBS Wrocław Spółka z o.o., Stadion Wrocław, MPK Wrocław, Wrocławski Park Technologiczny, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA, Aquapark Wrocław.

bullet ball chrome Narodowy spis powszechny:

Szanowni Państwo,
przypominamy o obowiązku dokonania spisu Państwa Rodziny w ramach trwającego już tylko do końca września "Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021".
Najszybciej i wygodniej można zrobić to poprzez stronę https://spis.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 279-99-99 (infolinia GUS odpłatna). Więcej szczegółów na www.wroclaw.pl/spis.

Sam spis zajmuje kilkanaście minut. Zachęcamy jednak, żeby nie odkładać tego na ostatnią chwilę, ze względu na możliwe przeciążenia serwerów w ostatnich dniach września.
Jeśli natomiast już Państwo zostaliście spisani - bardzo Państwu dziękujemy i życzymy dobrego nowego roku szkolnego!