TESTY ROZPOCZYNAJA SIĘ O GODZ. 10.00 DNIA 05.06.2020 r.

PROSZĘ O PRZYJŚCIE 15 MINUT WCZEŚNIEJ.

1. Do przybycia na teren szkoły obowiązują wszystkich zasady zachowania bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscach publicznych – dystans społeczny oraz zakrywanie ust i nosa.

2. Przed wejściem na teren szkoły zostanie sprawdzona obecność i zostaną przedstawione zasady przeprowadzenia egzaminu.

3. Na teren szkoły w okolice boiska wraz z kandydatami mogą wejść ich opiekunowie (z zachowaniem dystansu oraz mając maseczki), dzieci nie mają obowiązku noszenia maseczek.

4. Uczestnicy testów przychodzą w strojach sportowych dostosowanych do warunków atmosferycznych (najlepiej ortalion przeciwdeszczowy, dres oraz spodenki i koszulka) – nawierzchnia boiska to sztuczna trawa

5. Do prób sprawnościowych każdy z kandydatów zostanie wywołany przez koordynatora.

6. Po odbyciu indywidualnych prób sprawnościowych uczestnicy czekają wraz z opiekunami na wspólną grę zespołową.

7. Po zakończeniu prób sprawnościowych indywidualnych oraz zespołowych uczestnicy wracają do opiekunów  - testy są zakończone.